Dünyadaki Bütün Kanalları İzleyin

İPTV En İyi Firma
Temmuz 27, 2018
Maç Keyfini Her Yerde Yaşayın!
Temmuz 29, 2018

Dünyadaki Bütün Kanalları İzleyin

İptv sayesinde dünyadaki bütün kanalları izleyebilirsiniz. Alfaiptv ile istediğiniz kanalı ekleyebilir, istediğiniz kanalı listeden kaldırabilir veya kanallara şifre özelliği ile şifre koyabilirsiniz. Bu İp tv firması diğer firmalardaki gibi sorunlar asla yaşanmamaktadır.

Neden Alfa İp Tv Kullanılmalı?

Uzman ve profesyonel çalışma ekibine sahip olduğu için hiç bir sorun yaşanmaz fakat sorun yaşandığı takdirde ekip anında olaya el atarak en hızlı şekilde sorunu çözecektir. Diğer firmalar gibi sosyal medya üzerinden değil direkt olarak bulunan bayileri üzerinden satış yapmaktadır. Bu yüzden oldukça güvenilir olduğu bilinmektedir. Yaptıkları işe hizmet ve satış üzerinden baktıkları için abonelik oldukça uygun fiyata mal olmaktadır. Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da satış bayileri bulunmaktadır. Şuan Türkiye’de 10 bin kişi bu hizmeti kullanmaktadır. Yayınlar hakkında bilgi sadece müşteri temsilcisi tarafından verilmektedir. Bu yüzden mutlaka detaylı bilgiler için telefon numarasıyla iletişime geçmeniz önilir. Sunucuları son model olduğu için yayınlarda donma veya kesinti olayları yaşanmamaktadır.

Nasıl Satın Alacağım?

Satın almak için web sitesine giriş yaparak formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra kendinize özel paketi seçerek satın al butonuna tıklayın. Paketler kanal türlerine göre ayrıldığı için fiyat bakımından küçük farklılıklar olmaktadır. Ödemeler kredi kartı, banka kartı veya havale yolu ile yapılabilmektedir. Ödeme yaptıktan sonra canlı destek hattına bağlanarak detayları orada öğrenebilirsiniz.

Kurulum Nasıl Olacaktır?

Paketlerin hepsinde ücretsiz kurulum hizmeti bulunmaktadır. Satın aldığınızda kısa sürede evinize gelecek olan ekip, hızlı bir şekilde kurulumu yapacaktır. Eğer sistemi denemek isterseniz yine ücretsiz kurulum sayesinde deneyebilirsiniz. Deneme süresi 3 saat olarak ayarlanmıştır. 3 saat istediğiniz gibi test ederek sistem hakkında bilgi alabilir ve ona göre satın alma işlemi yapabilirsiniz. Paket çeşidine göre 1 ile 3 cihaza bağlantı yapabilme imkanı da vermektedir. Sadece televizyon değil tablet veya bilgisayara da bağlanabilmektedir. Tüm cihazlarda kullanabilme imkanına sahip olacaksınız. Üyelik süreleri 6 ay ile sınırsız olarak değişmektedir. 700 TL vererek ömür boyu bu hizmeti kullanabilirsiniz. Sınırsız pakette ömür boyu ücretsiz teknik destek hizmeti alınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir